Piyano taşıma, piyano nakliyesi firmamız ader nakliyata hoş geldiniz pendik kartal piyano taşımacılığı müşterilerimizden Ali beyin (duvar) piyanosunu taşıdık taşınmadan önce piyanonuzu uzman askılı piyano taşıma personelimiz tarafından piyano nakliye battaniyelerine sarıp lanetleyip pendikde bulunan mevcut adresinden 5.kattan merdivenlerden indirildi ve yeni adresi olan kartala bıraktık. Piyano nakliyat firmaları içinden ader nakliyatı tercih ettiği içine teşekkür ederiz.Piyano taşıma ,piyano nakliyesi, piyano taşımacılık, piyano nakliyat, piyano taşımacılık, piyano nakliyecilik, piyano nakliyeciliği, piyano nakliye, piyano taşıma hizmetleri>Nakliye ve taşıma firmaları için eşya taşımak kolaydır ancak durum PİYANO TAŞIMA olunca iş değişmektedir. Eğer bir taşıma şirketi piyanoyu sadece biraz daha büyük bir eşya olarak görür ve ona normal sıradan ama biraz büyük bir eşya muamelesi yapacak olursa bu durumda piyanonuzu gittiğiniz yerde kullanmaya başladığınızda piyanonuzda istemediğiniz hasarlar ve arızalar hatta çatlaklar görebilirsiniz. Bu nedenle özellikle piyano taşıma işinde mutlaka işinin ehli, bu konuda gerekli eğitimi almış, bilgili, deneyimli ve tecrübeli personele sahip aynı zamanda bu iş için gerekli olan tüm ekipmanları bünyesinde barındıran kaliteli bir taşıma şirketi seçmeniz gerekmektedir.

Piyanolar pahalı, pahalı olduğu kadar da değerli sanat eşyalarıdır. Üstelik piyanolarda size ait özelleriniz bulunabilir. Böyle bir sanat eserine hak ettiği değeri evren, tüm özelinizi koruyacak olan ADER Nakliyat’ a piyano taşıma konusunda güvenebilirsiniz.

Piyano taşıma işlemi için bizi tercih ettiğinizde öncelikle uzman personelimiz gelerek piyanonun taşınması için keşif yapmaktadır. Piyanonuzun bulunduğu yer, onun sarılması için gerekli malzeme, çalışılacak mekanın genişliği, taşımanın yapılacağı yol ve gerekli olan tüm keşif yapılarak taşıma günü gelecek olan ekibimiz piyanonuzun sıhhatlice taşınması için gerekli olan tüm ekipmanlarını yeterli şekilde tedarik etmiş olarak gelecektir.

Piyanolar konsol ve kuyruklu olarak iki sınıfta gruplandırılır ve bunlardan konsol olanların ağırlığı en az 180 kilogramdan başlayıp 250 kilograma kadar çıkmaktadır. Bununla birlikte kuyruklu piyanolarda ise ağırlık daha fazladır. Bir kuyruklu piyanonun ağırlığı en az 250 kilogramdan başlar ve 400 kilograma kadar çıkar. Hal böyle olunca da piyano taşıma işi için mutlaka özel ekipmanlara ihtiyaç duyulur.

Piyanonuzun doğru ve hasarsız biçimde taşınması için nakliye firması olarak mutlaka normal taşıma aletleri ve malzemelerine ek olarak askı, kızak, lift, vinç, makaslı trans palet gibi artı ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi ki bu ekipmanların piyanonuz için doğru olarak kullanılması, dolayısıyla ekibinizin de bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olması gerekmektedir. Eğer piyano taşıma doğru biçimde yapılmazsa piyanolarda tel kopmaları, mobilya çizilmesi ve rezonans tahtası çatlakları oluşabilmektedir. Bu nedenle siz de piyano taşıma işlerinizde mutlaka bizden destek alarak piyanonuzu güvenli ellere teslim etmelisini piyano taşıma, piyano nakliyesi sektöründe ader nakliyat olarak hassas piyano taşıma, piyano nakliyesi sektöründe kuyruklu piyano taşıma, konsol piyano taşıma, dijital piyano taşıma ve nakliyesinde mizyon ve vizyonumuz % 100 müşterı menmuniyeti ve profesyonel piyano taşımacılığı, piyabo nakliyeciliği olup tüm bireysel ve kurumsal piyano taşıma, piyano nakliye ihtiyacınızda ekip ve ekipman olmak üzere hizmetinizdeyiz