İstanbul kuyruklu piyano taşıma, İstanbul kuyruklu piyano nakliyesi, İstanbul kuyruklu piyano taşımacılığı, İstanbul kuyruklu piyano taşımacılık hizmetlerine hoşgeldiniz .

İstanbul Kuyruklu Piyano Taşıma
Kuyruklu piyano taşıma en sık taşıdığımız piyano türlerinden biridir. ADER NAKLİYAT; sektörde 30 yıllık deneyime sahip, kurulduğu günden beri, Marmara Bölgesi’nde en çok tercih edilen kuyruklu piyano nakliye şirketi olarak öne çıkmaktadır. Deneyimli kadromuz ve yılların verdiği birikimle kuyruklu piyano nakliye hizmetini itinayla yerine getirmekteyiz.

Piyano, taşıma sırasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biridir. Başlı başına dikkat ve deneyim isteyen bu tür nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlilikle yerine getiren personelimiz kuyruklu piyano taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. İstanbul Kuyruklu Piyano Taşıma Fiyatları kuyruklu piyanolar bilindiği üzere 3 kola ayrılmaktadır bunları şöyle sıralayabiliriz Çeyre kuyruklu piyano taşıma, yarım kuyruklu piyano taşıma, tam kuyruklu piyano taşıma kuyruklu piyanolar 3 sınıfa ayrıldığı gibi tabiki kilo farkları ve hacım farkları değişmektedir en hafif 300 kilodan başlayıp 890 kilo arasında kuyruklu piyanolar bulunmaktadır kuyruklu piyano taşıma üçretlerini ve fiyatlarını etkileyen bir çok unsur bulunmaktadır başlıca şöyle sıralayabiliriz kuyruklu piyanonun alınacağı merdiven kat sayısı kuyruklu piyanonun taşınacağı yeni adresteki merdiven kat sayısı piyanonun alınacağı ve taşınaçak yerde asansör kullanılıp kullanılmayacak kuyruklu piyanonun nakledilecek lokasyon durumu ve piyanonun çeşidine göre fiyatlandırılır.

Kuyruklu piyano nasıl taşınır kuyruklu piyano taşıma öncelikle bilgi deneyim isteyen özel nakliye ve taşıma hizmetidir kuyruklu piyanolar taşınmadan önce ilk etap olan pedal ayağı sökülür ve sıra gelir 1 nolu ayak sökülüp özel kuyruklu kızağı monte edilir ve kuyruklu piyano nakliyesi kızağın üzerine dikkatlice dikilip 2 nolu ayak ve kuyrukta bulunan ayak sökülüp piyanomuz kalın piyano taşıma baddaniyelerine sarılıp askı kayışları bağlanıp taşınır sizde profesyonel kuyruklu piyano taşıma hizmetinde yararlanmak için bizi arayın