Çelik Kasa Taşıma

Bademli piyano taşıma, Bademli piyano nakliyesi, Bademli piyano taşımacılığı, Bademli kuyruklu piyano taşıma, Bademli konsol piyano taşıma, Bursa piyano taşıma firmamız Ader nakliyata hoşgeldiniz  Bursa, Bademli semtinde piyanovtaşıma, piyano nakliyesi hizmeti veren firmaların başında gelen piyano nakliyat firmamız piyano taşımacılığı sektöründe 35 yılı aşkın eğitimli piyano taşıma personelimiz ve profesyonel piyano nakliye ekipmanlarımızla Bursa, bademlide piyano taşıma hizmeti vermekteyiz piyano taşımacılığı kolay  olmayan askılı, kayışlı özel ekipman ve ekipman isteyen profesyonel nakliye hizmetidir piyanolar günümüzde en pahalı en değerli müzik ensturomanları olması sebebiyle piyano taşıma hizmeti her firma ve her kişilerin yapacağı bir hizmet değildir aksi takdirde işi bilmeyen kişilerin  ve nakliyat firmaların yapacağı piyano nakliyesi esnasında ciddi zararlar ve büyük iş kazalarına neden olurlar bu nedenle her işin hakkı olduğu gibi piyano taşıma, piyano nakliyesi ehlide biziz

 

 

Bademli piyano nakliyesi, piyano nakliyesi üstün ekipmana sahip olmak mutlak şarttır Ader nakliyat olarak  kuyruklu piyano taşımasına göre ekipmanlarımız ve konsol piyano nakliyesi ekipmanlarımız ve piyano nakliyesi araçlarımız piyano nakliyesi için dizayn edilmiştir Bursa, Bademli

Nakliye ve taşıma firmaları için eşya taşımak kolaydır ancak durum PİYANO TAŞIMA olunca iş değişmektedir. Eğer bir taşıma şirketi piyanoyu sadece biraz daha büyük bir eşya olarak görür ve ona normal sıradan ama biraz büyük bir eşya muamelesi yapacak olursa bu durumda piyanonuzu gittiğiniz yerde kullanmaya başladığınızda piyanonuzda istemediğiniz hasarlar ve arızalar hatta çatlaklar görebilirsiniz.

Bu nedenle özellikle piyano taşıma işinde mutlaka işinin ehli, bu konuda gerekli eğitimi almış, bilgili, deneyimli ve tecrübeli personele sahip ve aynı zamanda bu iş için gerekli olan tüm ekipmanları bünyesinde barındıran kaliteli bir taşıma şirketi seçmeniz gerekmektedir.

Piyanolar pahalı, pahalı olduğu kadar da değerli sanat eşyalarıdır. Üstelik piyanolarda size ait hatıralarınız bulunabilir. Böyle bir sanat eserine hak ettiği değeri veren, tüm özelinizi koruyacak olan Ader Nakliyat’ a piyano taşıma konusunda güvenebilirsiniz.

Piyano taşıma işlemi için bizi tercih ettiğinizde öncelikle uzman personelimiz gelerek piyanonun taşınması için keşif yapmaktadır. Piyanonuzun bulunduğu yer, onun sarılması için gerekli malzeme, çalışılacak mekanın genişliği, taşımanın yapılacağı yol ve gerekli olan tüm keşif yapılarak taşıma günü gelecek olan ekibimiz piyanonuzun sıhhatlice taşınması için gerekli olan tüm ekipmanlarını yeterli şekilde tedarik etmiş olarak gelecektir.

Piyanolar konsol ve kuyruklu olarak iki sınıfta gruplandırılır ve bunlardan konsol olanların ağırlığı en az 180 kilogramdan başlayıp 250 kilograma kadar çıkmaktadır. Bununla birlikte kuyruklu piyanolarda ise ağırlık daha fazladır. Bir kuyruklu piyanonun ağırlığı en az 250 kilogramdan başlar ve 400 kilograma kadar çıkar. Bu nedenle piyano taşıma işi için mutlaka özel ekipmanlara ihtiyaç duyulur.

Piyano Taşıma

Piyanonuzun doğru ve hasarsız biçimde taşınması için nakliye firması olarak mutlaka normal taşıma aletleri ve malzemelerine ek olarak askı, kızak, lift, vinç, makaslı trans palet gibi özel ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Tabi ki bu ekipmanların piyanonuz için doğru olarak kullanılması, dolayısıyla taşıma ekibinin de bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olması gerekmektedir. Eğer piyano taşıma doğru biçimde yapılmazsa piyanolarda tel kopmaları, mobilya çizilmesi ve rezonans tahtası çatlakları oluşabilmektedir. Bu nedenle siz de piyano taşıma işlerinizde mutlaka doğru firmadan destek alarak piyanonuzu güvenli ellere teslim etmelisiniz.

Piyano taşıma, piyano nakliyesi sektöründe Ader Nakliyat olarak hassas piyano taşıma, kuyruklu piyano taşıma, konsol piyano taşıma, dijital piyano taşıma ve nakliyesinde mizyon ve vizyonumuz % 100 müşterı menmuniyeti ve profesyonel piyano taşımacılığı, piyabo nakliyeciliği olup tüm bireysel ve kurumsal piyano taşıma, piyano nakliye ihtiyacınızda ekip ve ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.