BEYOĞLU PİYANO

TAŞIMA

Beyoğlu piyano taşıma, Beyoğlü piyano nak


liyesi, Beyoğlu piyano nakliyecisi, Beyoğlu piyano nakliyat hizmetlerine hoş geldiniz Beyoğlu piyano taşıma firmaların başında gelen Ader nakliyat piyano nakliye firması piyano nakliyeciliği sektöründe 35 yılı aşkın piyano taşımacılık hizmeti vermekteyiz unutmayın piyanovtaşıma, piyano nakliyesi askılı, kayışlı piyano taşıma personeli ve profesyonel piyano nakliyat ekipmanları ile verilen bir özel hizmettir piyano taşıma hassasiyet, titizlik ve uzmanlık isteyen piyano taşımacılığı sektörü bilindiği gibi rekabeti fazla olan bir sektördür fakat bu sektörde önemli olan profesyonel bir piyano taşıma firması bulmak Ader nakliyat olarak piyano nakliyesi konusunda donanımlı ekipmanlarımızla piyano taşıma sektöründe marka haline gelen Ader nakliyat istanbulun genelinde profesyone bir sistemle hizmet vermekteyiz sizlerinde bilidiği üzere piyanoo taşımacılığını her kişi ve firmaların yapacağı bir hizmet değildir aksi takdir ekip ve donanıma sahip olmayan kişilerin yapacağı piyano taşıma sırasında ciddi zararlarlar meydana gelmektedir bu sorunlarla karşılaşmamak için Ader nakliyattan destek alabilirsiniz piyano taşıma işi adım adımdır piyano taşıma iki bölüme ayrılıt konsol ( duvar) piyanoları taşıma, kuyruklu piyano taşıma işte Ader nakliyat olarak piyano taşıma esnasında uygüladığımız adımlarla piyano nakliyesi

Konsol (duvar) piyano taşıma hizmeti piyano marka ve özelliklerine göre 180 Kg. ile 320 Kg. arasında ağırlığı olan dik dengesiz piyanolar doğru insan gücü ve doğru takım donanım varsa bir piyano taşıma çok kolay olabilir.

Bir piyano taşımak için ilk adım alt, klavye, ön, üst kapaklar sökülür battaniyelere sarılır, Piyano ana gövdesi kalın yün keçe battaniyelerle iki kat düzgün ambalajlama sonrası kayışlarla sıkıca örülür daha sonra piyano iki baştan askıya alınır askılı şekilde piyano özel tekniklerle özenle taşınır.

Kuyruklu piyano taşıma çeyrek kuyruklu, yarım kuyruklu, tam kuyruklu, konser ve Grant piyanolar marka ve özelliklerine göre 350 Kg. ile 780 Kg. arasında ağırlığı olan yatay üçayaklı piyanolar doğru insan gücü özel kızakları yanı sıra doğru takım donanım varsa bir piyano taşıma çok kolay olabilir.

Bir piyano taşımak için ilk adım kuyruk bölgesindeki ayak sökülür özel kızak monte edilir piyano kızak üstüne dikilir diğer iki ayak sökülür piyano ve tüm parçalar kalın keçe battaniyelerle düzgün ambalajlama sonrası kayışlarla örerek askılı şekilde taşımak.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için Beyoğlu piyano taşıma, Beyoğlu piyano taşımacılık, Beyoğlu piyano taşımacılığı, Beyoğlu piyano nakliyat, Beyoğlu piyano nakliye, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çağdaş kaliteli güvenli bir piyano taşıma, hizmetini Beyoğlu’nda gururla sunmaktayız.

Beyoğlu’nda piyano taşıma, piyano taşımacılık, piyano taşımacılığı, Arapcami, Asmalımescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir, Çatmamescit, Çukur, Emekyemez, Evliya Çelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, İstiklal, Kadı Mehmet Efendi, Kalyoncukulluğu, Kamerhatun, Kaptanpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçecipiri, Kemankeş, Kılıçalipaşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçükpiyale, Müeyyetzade, Ömeravni, Örnektepe, Piripaşa, Piyalepaşa, Pürtelaş, Sururi, Sütlüce, Şahkulu, Şehitmuhtar, Tomtom, Yahya Kâhya, Yenişehir, Ayaspaşa, Azapkapı, Çıksalın, Çukurcuma, Dolapdere, Fındıklı, Galata, Galatasaray, Hacıhüsrev, Hasköy, Kabataş, Karaköy, Kasımpaşa, Kuledibi, Şişhane, Taksim, Talimhane, Tarlabaşı, Tepebaşı, Tophane, Tünel, Beyoğlu piyano nakliyat, Beyoğlu piyano nakliye, Beyoğlu piyano nakliyesi, için bizi arayın.